MEGA Barbie Targ farmerski HDJ85

Klocki to ponadczasowa zabawka odpowiednia zarówno dla chłopców jak i dziewczynek niezależnie od wieku. Jeśli jednak dziewczynki nie chętnie sięgają po klocki w tradycyjnej formie, warto zwrócić uwagę na zestaw utrzymany w iście dziewczęcej kolorystyce z dołączonymi do zestawu lalkami wyglądem przypominające popularne lalki Barbie. 

Klocki dla dziewczynek świetnie wspierają rozwój 

Zestaw MEGA Barbie Targ farmerski HDJ85 składa się z klocków oraz kilku figurek przedstawiających lalki i zwierzęta. Z wszystkich elementów dziecko może stworzyć targ farmerski z prawdziwego zdarzenia, w którym znajdują się owoce, warzywa oraz inne akcesoria. Kolorowe stoisko, klatki dla królików i wiele gadżetów sprawiają, że zabawa jest bardzo realistyczne a dziecko może odgrywać ciekawe role. Pastelowe odcienie sprawiają, że całość prezentuje się niesamowicie uroczo. Zabawa klockami ma także wiele zalet, między innymi:

– rozwija koncentrację i ćwiczy cierpliwość,

– wspomaga rozwój motoryki małej i spostrzegawczość,

– umożliwia kreatywne wznoszenie różnorodnych budowli, które uzależnione są tylko od dziecięcej wyobraźni. 

Figurki, które oddają wygląd lalek Barbie są różnorodne, dzięki czemu uczą każdą małą dziewczynkę empatii, poczucia własnej wartości i wrażliwości.

Zestaw MEGA Barbie to doskonały pomysł na prezent 

Zestaw klocków będzie świetnym prezentem dla każdej małej dziewczynki, która gustuje w lalkach Barbie. Zabawka jest kompatybilna z innymi zestawami z tej samej serii, dzięki czemu dziewczynka może stworzyć prawdziwe miasteczko dla swoich lalek. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiału, trwałego i odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia. 

Zestaw MEGA Barbie to produkt stworzony z myślą o dzieciach powyżej trzeciego roku życia. Małe elementy mogą stwarzać ryzyko zadławienia w przypadku mniejszych dzieci. Gotowy targ doskonale przyozdobi każdy dziecięcy pokoik. Wspólne układanie klocków wraz z rodzicami bądź opiekunami pozwoli tworzyć trwałe więzi i zapewni wspaniałą zabawę na wiele godzin.