Barbie Targ farmerski – klocki pozwalające wcielić się w rolę farmera

Układanie klocków przynosi dzieciom mnóstwo radości, nic więc dziwnego, że już kilkunastomiesięczne maluchy próbują dopasowywać większe elementy do siebie. Klocki to nie tylko doskonała zabawa, ale również możliwość rozwoju. Łączenie elementów pobudza bowiem wyobraźnię, uczy kreatywności oraz wspomaga małą motorykę. Doskonałym pomysłem dla fanów małych laleczek jest zestaw MEGA Barbie Targ farmerski HDJ85 (nowość i bestseller).

Zestaw dla najmłodszych dzieci

Zestaw klocków Barbie Targ farmerski od Mega Bloks dedykowany jest dzieciom od 4 roku życia, choć z powodzeniem swoich sił w układaniu mogą próbować już trzylatki. Produkt zawiera:

– 3 małe laleczki Barbie,

– 4 zwierzątka, 

– 80 klocków zawierających specjalne akcesoria i elementy,

– 3 podstawy służące do konstruowania (w kształcie serca).

Doskonała zabawa podczas konstruowania

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu Barbie Targ farmerski pozwalają na zbudowanie trzech różnych miejsc. Młodzi konstruktorzy stworzyć mogą ogródek, w którym następnie sadzić będą roślinki. Nie może zabraknąć także stoiska warzywnego z kasą fiskalną, aby sprzedać swoje plony. Trzecia możliwość to skonstruowanie domku dla króliczków, w którym nie zabraknie również gości w postaci ptaszka i małej, białej owieczki. Każdy etap budowy zapewnia mnóstwo zabawy i radości oraz rozwija precyzję, która potrzebna jest podczas dopasowywania najmniejszych elementów.

Kreatywne historie i przygody laleczek 

Dobra zabawa nie musi kończyć się na etapie konstruowania. Już ułożone zestawy posłużą jako podstawa do wymyślenia przygód czekających na laleczki każdego dnia. Dzieci mogą codziennie wcielać się w inną postać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednego dnia stać się sprzedawcą, innego zaś opiekunką zwierząt. Dzięki obecności sześciu modowych akcesoriów, laleczki da się dowolnie stylizować. Kompatybilność klocków z innymi zestawami konstruktorskimi od Mega Bloks i innych marek sprawia, że do farmerskiego świata można wprowadzić również innych bohaterów, a tym samym zachęcić do zabawy większą liczbę osób.

Zestaw MEGA Barbie Targ farmerski to doskonały sposób na rozwój poprzez zabawę oraz wspólne, rodzinne spędzanie czasu.